Souhlas se zpracováním osobních údajů

Jsem si vědom toho, že při odeslání poptávkového formuláře (www.litepodlahy.cz/poptavkovyformular) je svou charakteristikou službou vyžadující zpracování osobních údajů. Zaškrtnutím políčka „souhlasím“ uděluji souhlas provozovateli těchto webových stránek www.litepodlahy.cz, společnosti DUDA obchodní a stavební společnost, s. r. o., se sídlem v Ostravě – Mariánských horách, Slévárenská 406/17, 709 00 (dále jen společnost), se zpracováním osobních údajů v rozsahu uvedenému v zásadách pro zpracování osobních údajů.

Zásady pro zpracování osobních údajů

Společnost prohlašuje, že všechny osobní údaje poskytnuté zájemcem o zpracování podkladů pro realizaci litých potěrů, budou shromažďovány v souladu s platnou legislativou, především se Zákonem č. 101/2000 Sb., pouze pro potřeby vypracování podkladů pro realizace litých potěrů.

Společnost tyto údaje využije pouze pro vlastní potřebu a neposkytne je žádným třetím stranám a dále údaje využije ke kontaktování zájemce o realizaci litých potěrů.

Společnost nebude údaje dále uchovávat a po předání díla je nebude dále využívat.

Zaškrtnutím také souhlasím s pořízením fotografie realizovaného potěru či stavby a následným případným zveřejněním na webových stránkách www.litepodlahy.cz.

Naši partneři